پشتیبان

پشتیبانی حرفه ای

تیم ما به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته پاسخگوی تمامی سوالات و اشکالات شما کاربران عزیز است، فقط کافی است یک تیکت ایجاد کرده و منتظر پاسخ ما باشید.


ارسال تیکت »

عضویت آسان

با عضویت در سایت از تمامی امکانات سایت بهرمند شده و از تمامی اخبار سایت با خبر شوید، عضویت در سایت بسیار آسان بوده و فقط در چند ثانیه تکمیل خواهد شد.


عضویت در سایت »


آخرین اخبار سایت

راه اندازی سیستم توزیع محتوا (CDN)و SSlابری

به گزارش روابط عمومی ، گروه خدمات میزبانی وب دارت  سرویس سیستم توزیع محتوا (CDN)و Sslابری ویژه، استارت اپ ها و کسب و کارهای نوپا راه اندازی گردید.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر ، و فعالسازی این سرویس می توانند به سیستم پشتیبانی گروه خدمات میزبانی وب دارت ، مراجعه نمایند.

سرویس تلفن مجازی

سرویس تلفن مجازی  ابری دارت راه اندازی گردید . سرویس تلفن مجازی بر بستر رایانش ابری با سر شماره 4 در بسته های متنوع ، بنا بر نیازهای روزمره و کاربری ارایه میشود .

علاقه مندان جهت تهیه سرویس می توانند به صفحه ، مربوط به تلفن مجازی مراجعه نمایند .

ارایه هاست ابری رایگان سه ماهه

هاست رایگان سه ماهه ابری ، از تاریخ 1 ربیع الاول در خدمات گروه میزبانی دارت  به کاربران عزیز ارایه می شود ، کلیه کاربران گرامی می توانند از این هاست رایگان ابری در جهت تست اسکریپت های خود استفاده نمایند . جهت کسب اطلاع بیشتر به رسانه اطلاع رسانی دارت یا سامانه پشتیبانی مراجعه نمایید .

بروزرسانی وب سایت ها

پیرو ادغام ، گروه فنی و مهندسی ذوق و گروه پیشگامان فناوری اطلاعات پریزاد ، کلیه سامانه های طراحی شده توسط این گروهها می توانند کماکان ، درخواست های بروزرسانی محتوایی وب سایت های خود را ار طریق سامانه پشتیبانی دارت ثبت نمایند . بدیهی است کلیه درخواست ها در بازه زمانی  1 الی 12 ساعت کاری رسیدگی و به آن ها پاسخ ارایه خواهد شد .

راه اندازی نسخه آزمایشی سامانه پشتیبانی خدمات میزبانی دارت

با سلام خدمت کاربران گرامی ، نسخه آزمایشی سامانه پشتیبانی خدمات میزبانی دارت مورد بهره برداری قرار گرفت .

کلیه کاربران گرامی می توانند از طریق این قسمت با واحد پشتیبانی خدمات میزبانی در ارتباط بوده و نسبت به دریافت خدمات پشتیبانی اقدام نمایند